קאנטרי גלי גיל קאנטרי גלי גיל קאנטרי גלי גיל קאנטרי גלי גיל

בריכה מקורה

 

פס רוחב

 

"נפש בריאה בגוף בריא"

 

בולט בריכה מקורה ומחוממת בחורף הכוללת מפלי מים אקזוטיים מגבהים

    שונים- לעיסוי הגוף, הראש, הצוואר והגב.

 

לשחיינים, אוהבי שחייה, ולכאלו שפעילות השחייה מומלצת להם מסיבות בריאותיות, בקאנטרי & SPA גלי גיל מגוון הבריכות הגדול והייחודי באזור.

 

מלבד שמירה על הכושר הגופני, השחייה מפתחת קואורדינציה ושיווי משקל אצל ילדים ומבוגרים, מחזקת ומשפרת יכולת יציבה ותפקוד במיוחד לסובלים מבעיות גב, ובקרב אסטמטיים- משפרת ומורידה את כמות ורמת התקפי האסטמה!

השחייה היא פעילות גופנית אירובית, שהעוסקים בה מפעילים את כל חלקי הגוף. בניגוד להליכה ולריצה, שבהן הדגש הוא על הפעלת הרגליים, בשחייה מפעילים גם את הידיים, מחזקים את השרירים ומגמישה אותם.
אחד היתרונות הבולטים הוא שבשחייה לא מופעל לחץ על חלקי הגוף השונים.

יתרון נוסף של העיסוק בספורט במים הוא הוצאת דו-תחמוצת הפחמן ושחרור הגוף מרעלים. השחייה מסייעת גם במניעת מחלות לב וכלי דם. היא שומרת על היכולת האופטימלית של תנועת המפרקים, ולכך יש חשיבות רבה, בעיקר לנשים הסובלות מבריחת סידן וממפרק ירך פגיע במיוחד.
השחייה היא פעילות גופנית מבוקרת המומלצת לחולי לב וגם לפצועים או לנפגעי תאונות. לאדם שנקע את רגלו, למשל, אסור לעסוק בפעילות גופנית יבשתית, אולם במים, הודות לעובדה כי אין עומס ולחץ על השלד, ניתן לשחות מבלי ללחוץ על הרגל הפגועה. השחייה מהווה גם פעילות שיקומית לחולים, בין היתר לחולי לב לאחר ניתוח מעקפים. יתרון נוסף הוא כי לא נוצר עומס על עמוד השדרה כמו בעת הליכה וריצה ואין לחץ על הגב התחתון, שעלול לגרום במשך הזמן לבעיות אורטופדיות.

 

אז למה אתם מחכים? בואו לשחות!

 

 

 בריכה

קאנטרי & ספא גלי גיל , מרכז הספורט והנופש הגדול והיוקרתי בצפון | החשמונאים 72, קריית מוצקין | טל'. 04-8754097/8/9

הפעל נגישות

בניית אתרים